D N O #22

GASTROMENTÁLNÍ KLIMA
SPODNÍCH PROUDŮ

Oxidační poškození DNA a je významným ukazatelem oxidačního stresu; enzymy zbavují jedlíky zimy, baštím vita miny, antioxidanty pacifikují ty parchanty … medness nejen dnes; ATRAKTIVITA = míra vnímání. Jenže kolonizace oblasti výživy vplouvá do Sargasového moře. Co není potravní? Podobnost bez vyvracení. Chuť zkoumat chuť je vzhledem k tomu, že nemá vzhled, pramalá. Co ty proudy? Co to klima? Gastro je hrdý a pyšný, až neprodyšný, slyzy roním, poletují v povětroni a až budou velký, bude MECHOROSTEM. až bude velký, stane se učitelem smíchu. Nejdřív se smát, pak teprv svač list:

„Hlad je pudem sebezáchovy jedince, zatímco láska je pudem sebezáchovy pudu. “ (Sigmund Freud)

Doktor Oz představuje neuvěřitelný trik, který blokuje ukládání tuku: „Budoucnot bude tekutá …“ Vliv klimatu na fyziologický stav a na světovou politiku zkoumal Montesquieu. Mikroskopem pozoroval chuťové pohárky a zjistil, že při nižších teplotách jsou menší. Menší pohárky → menší chuť → větší apatie. V teplém klimatu jsou organické funkce pomalejší, ale počitky a emoční reakce silnější. Mírné klima, i mikroklima činí lid klidným, chladné netrpělivým.

Takže takový PING PUNK fytochemických neutraceutik. K tomu Lisa Turnerová uštěpačně trousí: „Existence stovek solidních vědeckých studií potrvrzujících prospěšnost potravinových doplňků mi znemožňuje přehlížet nedostatky stravy skládající se ze samých zdravých jídel.“ Líza zkrátka ví a basta fidli! Proto říká: „Chcete-li být zdraví, jezte ovoninu, česnek a sóju.“

Diaógé = správa je nutně spjata se slastí! RŮŽOVÁ na tom nenese vinu, mám vidinu, cestou do „Ship Innu“ … serpentýny a jedovatí plazi, zábavní park s kolotoči, normanskej kostelik, hřbitůvek s keltskými kříži nám cestu kříží, hlava se mi točí, čáry v čarokrásné koláži, v „innu“ psali, že život je příiliš krátky na to, abychom pili laciné víno … žádné pilno, je fazole, ale TY ČESNEK, sahám ti po koze a ty o provoze, TY zas ČESNEK … Jeden o koze a druhá druhdy o voze.

 

D N O #22 [léto 2015]

Obsah:

HeHe …
Česnek alegorický: Medness nejen dnes
Kristian Čura:
  a keď zem popolom ľahne tak sa isto vyjasní …
Milan Haußmann + Luboš Vlach: Opium ratio
Lance Olsen: Nietzsche´s Kisses
Radek Tejkal: Mrkev brambory haikai
Kristina Láníková: Barevná příloha
Kristina Láníková: Noha přes nohu
Milan Haußmann: Raci se vrací
Pavel Švanda: Raci
Raci & narace v potoce:
   račí rozhovor Milana Haußmanna a Luboše Vlacha
Bořek Mezník: Boj
Radek Štěpánek: Poezie
Viola Ziaouk: Madam Páv
Martin Karvay: Krasohled
Razie!: Punk český bolševický
Jiří Kačur: Mechanismy usínání
Marek Sobola: Kolaps kobyly K.

Kalendář akcí

M T W T F S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31